No image set

خیلی سبز تست شیمی دهم (رشته ریاضی و تجربی)

129000 تومان
172000 تومان
ناشر: خیلی سبز
خیلی سبز تست شیمی دهم
(رشته ریاضی و تجربی)
موضوع آموزش
شیمی
موضوع
کمک درسی
نویسنده
دکتر نیما سپهری _ مهدی براتی
سال انتشار
1400
مقطع تحصیلی
دهم
تعداد صفحات
507
نوع جلد
شومیز
قطع
رحلی
وزن
234 گرم
شماره شابک
9786004121927

.کتاب شامل درسنامه،بانک تست و پاسخنامه تشریحی میباشد. مناسب برای هردو رشته ریاضی وتجربی

این کتاب مورد تایید آموزش و پرورش بوده و در اکثر آموزشگاه ها و مدارس کشور مورد استفاده قرار میگیرد

 

کتاب کمک درسی شیمی ۱ از انتشارت خیلی سبز می‌باشد. در این کتاب با کادرهای مختلفی مواجه می‌شوید که نکات مهمی در آن‌ها ذکر شده است. تست‌های ذکر شده در این کتاب برای دانش آموزان مفید واقع خواهند شد.

کتاب کمک درسی شیمی دهم از انتشارات خیلی سبز
کتاب کمک درسی شیمی دهم که به شکل پرسش‌های چهارگزینه‌ای نگارش شده است مختص پایه دهم می‌باشد. نویسندگان این کتاب دکترنیما سپهری و مهدی براتی می‌باشند. درست است که این کتاب شامل درسنامه نیست ولی به هر سوال چهار گزینه‌ای پاسخ کاملاً تشریحی و جامع داده است. این کتاب شامل سه فصل است که مطابق با کتاب درسی جدید ویرایش و نگارش شده است.

به غیر از نکاتی که در کتاب کمک درسی شیمی ۱ به آنها اشاره شده است تغییرات مناسبی نیز برای آموزش و فهم بیشتر و بهتر مطالب از سمت نویسندگان در این کتاب ایجاد شده است. تصاویر، فرمولها و جداول مطابق با کتاب و در مقاطعی حتی بیشتر در این کتاب آورده شده است. کتاب کمک درسی شیمی دهم از انتشارات خیلی سبز کمک فراوانی در جهت پیشرفت و بهبود تست زنی به عزیزان پشت کنکوری می‌کند. با در اختیار داشتن این کتاب می‌توانید با برنامه ریزی منظم به تمامی مفاهیم کتاب درسی شیمی یک دست یابید و با تست‌های مختلف شیمی آشنا شوید.

 

نوع تست‌های موجود در کتاب کمک درسی شیمی دهم از انتشارات خیلی سبز
تست‌های کتاب کمک درسی شیمی دهم از انتشارات خیلی سبز به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. تست‌های سری A که مطابق با مفاهیم کتاب و در پیشرفت روند آموزشی طراحی و نگارش شده‌اند. این تست‌ها مخصوص دانش آموزانی است که می‌خواهند ۱۰۰٪ تست‌های شیمی کنکور را حل کنند. به قول نویسنده تست‌های از ابد تا ازل را در این بخش جمع‌آوری کرده‌اند.

اما تست‌های دسته دوم که معروف به تست‌های گروه Zهستند این تست‌ها به شکل مفهومی وترکیبی ارائه شده‌اند. اگر می‌خواهید رتبه تک رقمی و یا دو رقمی در کنکور داشته باشید باید این تستها را مطالعه و حل کنید. اگر می‌خواهید شماره یک باشید و در زمره بهترین نفرات کنکور قرار بگیرید حتماً این تست‌ها را مرور کنید. این تستها از تست‌های سری A یک سر و گردن بالاتر و قوی‌تر هستند. اگر تمایل دارید شیمی ۱ را صد درصد بزنید حتماً این تستها را مرور کنید.

 

چند نکته مهم در رابطه با مفاهیم مهم کتاب کمک درسی شیمی ۱ از انتشارات خیلی سبز
کتاب کمک درسی شیمی ۱ خیلی سبز به کادرهایش معروف است. در واقع نکات بسیار مهم که در آن مفاهیم مهم کتاب نمایش داده شده است در این کادرها ذکر شده است.
اگر نمی‌توانید تمامی تست‌های این کتاب را حل کنید تست‌هایی که با علامت مثبت نمایش داده شده‌اند را پاسخ دهید و خیالتان را از این امر راحت کنید که می‌توانید درصد قابل توجهی از تست‌های کنکور را حل کنید.
از کادرهای اعجاب انگیز غافل نباشید، در این کادرها مفاهیم بسیاری گنجانده شده‌اند.
چاپ رنگی کتاب کمک درسی شیمی ۱ و متمایز کردن شکل‌ها و جدول‌ها از ویژگی‌های مثبت و حائز اهمیت این کتاب است. این عامل سبب می‌شود که در خواندن و بررسی این کتاب بی‌حوصله نباشید.
کتاب پیش رو در دو جنبه مطالعاتی حائز اهمیت است. جنبه اول برای دانش آموزان شب امتحانی و حتی دانش آموزانی است که می‌خواهند مطالعه دقیق روی کتاب درسی داشته باشند و جنبه دوم برای عزیزان پشت کنکوری است که می‌توانند شیمی را به صورت کامل فرا بگیرند و روش‌های تست زنی را آموزش ببینند.

در ابتدا آموزش کامل و بسیار روان شیمی دهم را ارائه کرده است.این درس بسیار مفهمومی که برای کلیه دانش آموزان در هر سطحی باشند قابل فهم است.
سپس سوالات تالیفی و استاندارد سازمان سنجش را به صورت دقیق و سطح بندی آورده است.
بعد از تست های تالیفی,تست های کنکور چند سال اخیر را با پاسخ های کاملا تشریحی جمع آوری کرده است.
دانش آموزان عزیز انسانی توجه داشته باشین که سوالات از راحت به دشوار ارائه شده و همه سطوح را شامل میشود.
ویژه کنکوری های نظام جدید آموزشی
درسنامه های جامع و کاربردی و کامل
پاسخ های تشریحی این کتاب به صورت کامل و تحلیلی ارائه شده و دارای نکات مهم و کنکوری می باشد.
این کتاب توسط نیما سپهری و مهدی براتی نوشته شده است و توسط انتشارات خیلی سبز منتشر شده است
این کتاب مشترک رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی است