0
  •  x 
هیچ کالایی در سبد نیست

کتاب های کمک درسی و آموزشی از پیش دبستانی تا کنکور

چند کنکور عمومی جلد اول-01

خیلی سبز چند کنکور دروس عمومی (جلد اول)

115500 تومان
154000 تومان
ناشر: خیلی سبز
خیلی سبز چند کنکور دروس عمومی (جلد اول)
(رشته ریاضی و تجربی)
(جلد سوالات)
موضوع
کمک درسی
موضوع آموزش
کتاب جامع
نویسنده
گروه مولفان
مقطع تحصیلی
کنکوری
سال انتشار
1400
تعداد صفحات
282
نوع جلد
شومیز
قطع
رحلی
وزن
810 گرم
شماره شابک
9786222303808

اهمیت دروس عمومی بر هیچ داوطلب کنکوری پوشیده نیست. دروس عمومی با داشتن 100 تست و زمان 75 دقیقه در کنکور سراسری بخش اولیه کنکور را شامل می شوند. شاید دیدن سوالات متنوع و تمرین زیاد در ایام منتهی به کنکور یکی از بهترین راه ها برای مرور مطالب و همچنین نشان دادن نقاط ضعف و احیانا موارد فراموش شده باشد. با توجه به اینکه هر آزمون عمومی فقط 75 دقیقه وقت نیاز دارد و بدلیل محاسباتی نبودن خیلی دانش آموز را خسته نمی کند. بسیاری از داوطلبان کنکور در روزهای پایانی آزمون های عمومی زیادی را از خود امتحان می گیرند. برای داوطلبان هر یک از رشته ها آزمون های عمومی بقیه رشته ها نیز کاربردی است.

انتشارات خیلی سبز که سال گذشته تجربه چاپ کتاب های چند کنکور ریاضی، تجربی و انسانی را به عنوان شبیه ساز کنکور داشت، امسال اقدام به چاپ کتاب چند کنکور دروس عمومی کرد و مجموعه ای شامل 24 آزمون عمومی را به چاپ رسانید؛ شامل 10 آزمون عمومی کنکور سراسری 93 تا 97 داخل و خارج کشور، 7 آزمون کنکور سراسری 1400 داخل و خارج کشور و 7 آزمون عمومی تالیفی. در نهایت پاسخنامه کلیدی تست ها در انتهای جلد اول آمده است. پاسخنامه تشریحی این تست ها در جلد دوم آمده است.

 

تست های چند کنکور دروس عمومی خیلی سبز با 7 آزمون تالیفی آن آغاز می شود.

برای سازگاری این سوالات، تست هایی که با تغییر امکان سازگاری داشته اند تغییرات کوچکی داشته اند و تست هایی که قابل تغییر نبوده اند با تست های تالیفی جایگزین شده اند. این که کدام تست ها جایگزین شده اند در پاسخنامه تست ها در جلد دوم مشخص شده است.

در نهایت 7 آزمون عمومی کنکور سراسری 1400 داخل و خارج کشور آمده است که کنکور های رشته انسانی قابل استفاده برای رشته های ریاضی و تجربی شده اند.

پاسخنامه تشریحی تست ها همان طور که گفته شد در جلد دوم کتاب چند کنکور دروس عمومی خیلی سبز آمده است. برای تست های تالیفی آدرس دقیق منبع طرح آن تست به شکل صفحاتی از کتاب درسی ذکر شده است. در بیشتر سوالات نکته ای در یک کادر قرار گرفته که احتمالا بدلیل اهمیت و پرتکرار بودن برای مرور روزهای پایانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 جمع بندی
چند کنکور دروس عمومی خیلی سبز می تواند عصای دست هر داوطلبی در هر رشته و سطحی در یکی دو ماه پایانی منتهی به کنکور باشد. 24 کنکور آن می تواند خوراک 24 روز را تامین کند و با زدن تست های آن ضمن آشنایی با سبک و سلیقه طراحان کنکور، مطالب و مهارت های مهم را تکرار کرد. همچنین می توان فهمید که کدام یک از مطالب فراموش شده اند. داوطلبان حرفه ای کنکور می توانند با در نظر گرفتن وقت حدود دو ساعته (75 دقیقه آزمون و 45 دقیقه رفع اشکال آن) در 24 روز این کتاب را تمام کنند.

جستجو از طریق فیلتر